Vylosovanie 2019/2020 - Podhradie

 

Výnimky a poznámky:
Oslany domáce MFS v sobotu ÚHČ LEN v nedeľu 18.8.2019 o 17 : 00 hod.
Nováky domáce MFS v sobotu ÚHČ
Lehota pod Vtáčnikom ,,B" domáce MFS v sobotu ÚHČ v Lehote pod Vtáčnikom
Nedanovce domáce MFS v sobotu ÚHČ
Kolačno domáce MFS v sobotu ÚHČ
Veľké Bielice domáce MFS v nedeľu o 11 : 00 hod
Nitrianske Sučany LEN domáci MFS v sobotu 3.8.2019 o 17 : 00 hod.

 

XVI. kolo (08.03.2020) o 14.30 hod.  
Skačany - Nitrianske Rudno 08.03.2020 14.30
Kamenec pod Vtáčnikom - Sebedražie 08.03.2020 14.30
Kolačno - Oslany 07.03.2020 14.30
Nedanovce - Nováky 07.03.2020 14.30
Chynorany - Podhradie 07.03.2020 14.30
Opatovce nad Nitrou - Nitrianske Sučany 08.03.2020 14.30
Veľké Bielice - Bystričany 08.03.2020 11.00
Diviacka Nová Ves - Žabokreky nad Nitrou 08.03.2020 14.30
XVII. kolo (15.03.2020) o 15.00 hod.  
Diviacka Nová Ves - Skačany 15.03.2020 15.00
Žabokreky nad Nitrou - Veľké Bielice 15.03.2020 15.00
Bystričany - Opatovce nad Nitrou 15.03.2020 15.00
Nitrianske Sučany - Chynorany 15.03.2020 15.00
Podhradie - Nedanovce 14.03.2020 15.00
Nováky - Kolačno 14.03.2020 15.00
Oslany - Kamenec pod Vtáčnikom 14.03.2020 15.00
Sebedražie - Nitrianske Rudno 15.03.2020 15.00
XVIII. kolo (22.03.2020) o 15.00 hod.  
Skačany - Sebedražie 22.03.2020 15.00
Nitrianske Rudno - Oslany 22.03.2020 15.00
Kamenec pod Vtáčnikom - Nováky 22.03.2020 15.00
Kolačno - Podhradie 21.03.2020 15.00
Nedanovce - Nitrianske Sučany 21.03.2020 15.00
Chynorany - Bystričany 22.03.2020 15.00
Opatovce nad Nitrou - Žabokreky nad Nitrou 22.03.2020 15.00
Veľké Bielice - Diviacka Nová Ves 22.03.2020 11.00
XIX. kolo (29.03.2020) o 15.00 hod.  
Veľké Bielice - Skačany 29.03.2020 15.00
Diviacka Nová Ves - Opatovce nad Nitrou 29.03.2020 15.00
Žabokreky nad Nitrou - Chynorany 29.03.2020 15.00
Bystričany - Nedanovce 29.03.2020 15.00
Nitrianske Sučany - Kolačno 29.03.2020 15.00
Podhradie - Kamenec pod Vtáčnikom 29.03.2020 15.00
Nováky - Nitrianske Rudno 28.03.2020 15.00
Oslany - Sebedražie 28.03.2020 15.00
XX. kolo (05.04.2020) o 15.30 hod.  
Skačany - Oslany 05.04.2020 15.30
Sebedražie - Nováky 05.04.2020 15.30
Nitrianske Rudno - Podhradie 05.04.2020 15.30
Kamenec pod Vtáčnikom - Nitrianske Sučany 05.04.2020 15.30
Kolačno - Bystričany 04.04.2020 15.30
Nedanovce - Žabokreky nad Nitrou 04.04.2020 15.30
Chynorany - Diviacka Nová Ves 05.04.2020 15.30
Opatovce nad Nitrou - Veľké Bielice 05.04.2020 15.30
XXI. kolo (12.04.2020) o 15.30 hod.  
Opatovce nad Nitrou - Skačany 12.04.2020 15.30
Veľké Bielice - Chynorany 12.04.2020 11.00
Diviacka Nová Ves - Nedanovce 12.04.2020 15.30
Žabokreky nad Nitrou - Kolačno 12.04.2020 15.30
Bystričany - Kamenec pod Vtáčnikom 12.04.2020 15.30
Nitrianske Sučany - Nitrianske Rudno 12.04.2020 15.30
Podhradie - Sebedražie 11.04.2020 15.30
Nováky - Oslany 11.04.2020 15.30
XXII. kolo (19.04.2020) o 16.00 hod.  
Skačany - Nováky 19.04.2020 16.00
Oslany - Podhradie 18.04.2020 16.00
Sebedražie - Nitrianske Sučany 19.04.2020 16.00
Nitrianske Rudno - Bystričany 19.04.2020 16.00
Kamenec pod Vtáčnikom - Žabokreky nad Nitrou 19.04.2020 16.00
Kolačno - Diviacka Nová Ves 18.04.2020 16.00
Nedanovce - Veľké Bielice 18.04.2020 16.00
Chynorany - Opatovce nad Nitrou 19.04.2020 16.00
XXIII. kolo (26.04.2020) o 16.00 hod.  
Chynorany - Skačany 26.04.2020 16.00
Opatovce nad Nitrou - Nedanovce 26.04.2020 16.00
Veľké Bielice - Kolačno 26.04.2020 11.00
Diviacka Nová Ves - Kamenec pod Vtáčnikom 26.04.2020 16.00
Žabokreky nad Nitrou - Nitrianske Rudno 26.04.2020 16.00
Bystričany - Sebedražie 26.04.2020 16.00
Nitrianske Sučany - Oslany 26.04.2020 16.00
Podhradie - Nováky 25.04.2020 16.00
XXIV. kolo (03.05.2020) o 16.30 hod.  
Skačany - Podhradie 03.05.2020 16.30
Nováky - Nitrianske Sučany 02.05.2020 16.30
Oslany - Bystričany 02.05.2020 16.30
Sebedražie - Žabokreky nad Nitrou 03.05.2020 16.30
Nitrianske Rudno - Diviacka Nová Ves 03.05.2020 16.30
Kamenec pod Vtáčnikom - Veľké Bielice 03.05.2020 16.30
Kolačno - Opatovce nad Nitrou 02.05.2020 16.30
Nedanovce - Chynorany 02.05.2020 16.30
XXV. kolo (10.05.2020) o 16.30 hod.  
Nedanovce - Skačany 09.05.2020 16.30
Chynorany - Kolačno 10.05.2020 16.30
Opatovce nad Nitrou - Kamenec pod Vtáčnikom 10.05.2020 16.30
Veľké Bielice - Nitrianske Rudno 10.05.2020 11.00
Diviacka Nová Ves - Sebedražie 10.05.2020 16.30
Žabokreky nad Nitrou - Oslany 10.05.2020 16.30
Bystričany - Nováky 10.05.2020 16.30
Nitrianske Sučany - Podhradie 10.05.2020 16.30
XXVI. kolo (17.05.2020) o 17.00 hod.  
Skačany - Nitrianske Sučany 17.05.2020 17.00
Podhradie - Bystričany 16.05.2020 17.00
Nováky - Žabokreky nad Nitrou 16.05.2020 17.00
Oslany - Diviacka Nová Ves 16.05.2020 17.00
Sebedražie - Veľké Bielice 17.05.2020 17.00
Nitrianske Rudno - Opatovce nad Nitrou 17.05.2020 17.00
Kamenec pod Vtáčnikom - Chynorany 17.05.2020 17.00
Kolačno - Nedanovce 16.05.2020 17.00
XXVII. kolo (24.05.2020) o 17.00 hod.  
Kolačno - Skačany 23.05.2020 17.00
Nedanovce - Kamenec pod Vtáčnikom 23.05.2020 17.00
Chynorany - Nitrianske Rudno 24.05.2020 17.00
Opatovce nad Nitrou - Sebedražie 24.05.2020 17.00
Veľké Bielice - Oslany 24.05.2020 11.00
Diviacka Nová Ves - Nováky 24.05.2020 17.00
Žabokreky nad Nitrou - Podhradie 24.05.2020 17.00
Bystričany - Nitrianske Sučany 24.05.2020 17.00
XXVIII. kolo (31.05.2020) o 17.00 hod.  
Skačany - Bystričany 31.05.2020 17.00
Nitrianske Sučany - Žabokreky nad Nitrou 31.05.2020 17.00
Podhradie - Diviacka Nová Ves 30.05.2020 17.00
Nováky - Veľké Bielice 30.05.2020 17.00
Oslany - Opatovce nad Nitrou 30.05.2020 17.00
Sebedražie - Chynorany 31.05.2020 17.00
Nitrianske Rudno - Nedanovce 31.05.2020 17.00
Kamenec pod Vtáčnikom - Kolačno 31.05.2020 17.00
XXIX. kolo (07.06.2020) o 17.00 hod.  
Kamenec pod Vtáčnikom - Skačany 07.06.2020 17.00
Kolačno - Nitrianske Rudno 06.06.2020 17.00
Nedanovce - Sebedražie 06.06.2020 17.00
Chynorany - Oslany 07.06.2020 17.00
Opatovce nad Nitrou - Nováky 07.06.2020 17.00
Veľké Bielice - Podhradie 07.06.2020 11.00
Diviacka Nová Ves - Nitrianske Sučany 07.06.2020 17.00
Žabokreky nad Nitrou - Bystričany 07.06.2020 17.00
XXX. kolo (14.06.2020) o 17.00 hod.  
Skačany - Žabokreky nad Nitrou 14.06.2020 17.00
Bystričany - Diviacka Nová Ves 14.06.2020 17.00
Nitrianske Sučany - Veľké Bielice 14.06.2020 17.00
Podhradie - Opatovce nad Nitrou 13.06.2020 17.00
Nováky - Chynorany 13.06.2020 17.00
Oslany - Nedanovce 13.06.2020 17.00
Sebedražie - Kolačno 14.06.2020 17.00
Nitrianske Rudno - Kamenec pod Vtáčnikom 14.06.2020 17.00