Kniha návštev

Dátum: 14.09.2015

Vložil: Dávid

Titulok: Výhra LIGY

Verím že klubu sa podarí tento rok vyhrať ligu!Neprehrali sme ani jeden krát a to je vynikajúce.Tak isto poteší aj to že v tabuľke sa držíme 1.-3.

Dátum: 11.05.2014

Vložil: TJ Slovan Podhradie

Titulok: Voľný preklad príspevku Smithe35

Príspevok:

"Prvý krát som navštívil tieto stránky a som prekvapený, aké spravodajstvo je v tom obsiahnuté. Niekto sa snaží urobiť seriózne spravodajstvo. Výborná práca."

Odpoveď:

"Ďakujeme za Tvoj komentár. Budeme sa snažiť prinášať aktuálne informácie o dianí v našom futbalovom klube. Ešte raz ďakujeme za povzbudivé slová."

Dátum: 09.05.2014

Vložil: Smithe35

Titulok: John

Someone essentially help to make seriously posts I would state. This is the very first time I frequented your web page and thus far? I surprised with the research you made to make this particular publish incredible. Magnificent job! gadkfcafcedbkgkd

Dátum: 11.05.2014

Vložil: Smith35

Titulok: Re:John

Someone essentially help to make seriously posts I would state. This is the very first time I frequented your web page and thus far? I surprised with the research you made to make this particular publish incredible. Magnificent job!
VOĽNÝ PREKLAD
"Chcel by som poznamenať, že niekto sa tu snaží podať seriozné spravodajstvo . Som na tejto stránke prvý krát a tak ďaleko. Som prekvapený s tým ako neuveriteľne publikujete spravodajstvo. Vynikajúca práca "

Dátum: 11.05.2014

Vložil: TJ Slovan Podhradie

Titulok: Re:Re:John

Thank you for your comment. We will try to provide updated information on what is happening in our football club. Once again thank you for your kind words.
PREKLAD:
Ďakujeme za tvoj komentár. Budeme sa snažiť prinášať aktuálne informácie o diani v Našom futbalovom klube. Ešte raz ďakujeme za povzbudivé slová.

1 | 2 | 3 | 4 >>

Pridať nový príspevok