Minimálne dva víkendy bez futbalu!

10.03.2020 20:43

 

Ústredný krízový štáb rozhodol, že od utorka (10.3.) na 14 dní platí plošný zákaz kultúrnych, športových, mimoškolských alebo iných spoločenských podujatí. Informoval o tom premiér Peter Pellegrini. Zákaz organizovania podujatí je plošný a nebude rozlišovať, či je organizátorom samospráva, alebo ide o súkromnú akciu. Zákaz sa pravdepodobne bude týkať aj Svätých omší. Zrušené budú aj športové podujatia, ktoré by sa mohli organizovať bez divákov. Pellegrini to odôvodnil tým, že je potrebné eliminovať možnosti šírenia sa nákazy.

 

Mimoriadna správa ŠTK OblFZ Prievidza

zo dňa 10. marca 2020.

 

ŠTK OblFZ Prievidza na základe rozhodnutia krízového

štábu Slovenskej republiky plánované stretnutia na dni

10. - 22. marca 2020 odkladá na neurčito. O náhradnom

termíne neodohratých stretnutí bude včas informovať

FK, FO a TJ.

 

Marian MIKULA

Predseda ŠTK OblFZ Prievidza